6 Prostych sposobów na unikniecie uszkodzenia ekranu w smartfonie

6 Prostych sposobów na unikniecie uszkodzenia ekranu w smartfonie

Urządzenia stały się częścią naszego codziennego życia. Jeśli zwrócimy na to uwagę, średnio jedna osoba używa codziennie co najmniej 3 – 4 różnych urządzeń, które mają na sobie ekrany.

Najczęściej używane urządzenia to smartfon, tablet / iPad, komputer / laptop, nawigacja samochodowa, telewizja, konsole do gier, iPody / odtwarzacze MP3 itp. Inwestujesz w urządzenia z górnej półki, tak aby służyły Ci one przez długi czas. Wyświetlacz/LCD jest twarzą urządzenia i należy o niego dbać najbardziej. Przeczytaj ten artykuł, aby uzyskać wskazówki dotyczące unikania uszkodzeń ekranów urządzeń.

  1. Używaj urządzenia z najwyższą ostrożnością

Dla większości urządzeń inwestujemy dobre, ciężko zarobione pieniądze, więc spodziewamy się, że będą one trwać przez długi czas. Mimo, że urządzenia są wysokiej jakości, nadal istnieje szansa, że się rozpadną i przestaną działać, zwłaszcza jeśli nie zadbamy o nie dobrze. Dlatego należy zachować ostrożność, aby upewnić się, że telefon jest utrzymywany w dobrym stanie.

  1. Unikaj upuszczania urządzenia

Wypadki mogą się zdarzyć w każdej chwili, ale musimy starać się być ostrożni. Nie jest niczym niezwykłym, jeśli od czasu do czasu upuszcza się telefon tu i tam. Chociaż małe krople mogą nie wpływać na wydajność telefonu, istnieje duże prawdopodobieństwo uszkodzenia ekranu lub uszkodzenia i wgnieceń w telefonie, jeśli spada on zbyt często.

  1. Trzymaj swoje urządzenia z dala od wody i/lub nadmiaru wilgoci

Trzymaj go z dala od wody. Zachowaj ostrożność przy każdej przypadkowej kropli wody na telefonie. Bądź ostrożny, gdy bierzesz swoją herbatę lub kawę. Jeśli przypadkowo spadnie na nią jakaś kropla wody, szybko wyjmij baterię, wyczyść ją i pozostaw na godzinę, aby wyschła przed ponownym włożeniem baterii.

  1. Regularnie czyścić ekrany urządzeń

Utrzymanie czystego ekranu iPhone’a / smartfona z systemem Android sprawi, że Twój telefon będzie wyglądał świetnie. Od czasu do czasu czyść swoje urządzenie miękką ściereczką. Nie używaj chusteczek higienicznych ani niczego innego poza miękką ściereczką, w przeciwnym razie istnieje duże ryzyko porysowania specjalnie na ekranie.

  1. Zaopatrz się w osłonę ekranu

Ochraniacze ekranu są ważnym akcesorium, które należy rozważyć w przypadku urządzeń. Screen Protectors odgrywają dużą rolę w ochronie ekranów urządzeń przed porysowaniem, a czasami są odporne na uderzenia małych kropli.

  1. Zainwestuj w dobre etui

Zakup obudowy jest prawdopodobnie jedną z pierwszych rzeczy, które można zrobić po zakupie dowolnego smartfonu. Załatw sobie etui, które będzie Ci pasowało i będzie Ci wygodnie w dłoni. Nie zaleca się kupowania futerałów, które są zbyt nieporęczne dla dłoni, ponieważ będziesz miał tendencję do upuszczania telefonu więcej razy niż kiedykolwiek. Postaraj się kupić futerał, który jest nie tylko stylowy, ale może zapewnić najlepszą ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami. Czasami etui ma już wbudowaną górną warstwę, która działa jak osłona ekranu (np. etui Otter Box i LifeProof).

Więcej przydatnych porad dla użytkowników smartfonów znajdziesz na https://tani-smartfon.pl/

Previous Honor 20 Pro - recenzja kamery
Next Detoks narkotykowy: zarządzanie odstawieniem, leczenie i powodzenie w rekonwalescencji

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Drukowanie książek: Doskonała oprawa i zszywanie grzbietu

Po przejściu od zadań drukowania na pojedynczych arkuszach, takich jak ulotki, broszury, wielostronicowe druki pocztowe i plakaty, do zadań drukowania wielostronicowego, masz do czynienia z wieloma oprawami. Jak wybrać? Oto

Life&Style 0 Comments

Lekkostrawne posiłki, sauna i treningi siłowe pomogą się pozbyć nadmiaru kilogramów po świętach

Nawet kilka kilogramów można przytyć w czasie świąt Bożego Narodzenia. W powrocie do dawnej wagi przed imprezą sylwestrową pomogą lekkostrawne posiłki, ubogie w cukry proste, produkty przetworzone i tłuszcze oraz treningi na siłowni. Warto

Life&Style 0 Comments

Nieudany bal sylwestrowy można zareklamować

Z sondaży wynika, że ponad 80 proc. Polaków chce uczcić tegorocznego sylwestra. Federacja Konsumentów przypomina, że w przypadku niezgodnej z umową zabawy sylwestrowej, można ją zareklamować. Organizator ponosi też odpowiedzialność za zniszczone

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź