6 Prostych sposobów na unikniecie uszkodzenia ekranu w smartfonie

6 Prostych sposobów na unikniecie uszkodzenia ekranu w smartfonie

Urządzenia stały się częścią naszego codziennego życia. Jeśli zwrócimy na to uwagę, średnio jedna osoba używa codziennie co najmniej 3 – 4 różnych urządzeń, które mają na sobie ekrany.

Najczęściej używane urządzenia to smartfon, tablet / iPad, komputer / laptop, nawigacja samochodowa, telewizja, konsole do gier, iPody / odtwarzacze MP3 itp. Inwestujesz w urządzenia z górnej półki, tak aby służyły Ci one przez długi czas. Wyświetlacz/LCD jest twarzą urządzenia i należy o niego dbać najbardziej. Przeczytaj ten artykuł, aby uzyskać wskazówki dotyczące unikania uszkodzeń ekranów urządzeń.

  1. Używaj urządzenia z najwyższą ostrożnością

Dla większości urządzeń inwestujemy dobre, ciężko zarobione pieniądze, więc spodziewamy się, że będą one trwać przez długi czas. Mimo, że urządzenia są wysokiej jakości, nadal istnieje szansa, że się rozpadną i przestaną działać, zwłaszcza jeśli nie zadbamy o nie dobrze. Dlatego należy zachować ostrożność, aby upewnić się, że telefon jest utrzymywany w dobrym stanie.

  1. Unikaj upuszczania urządzenia

Wypadki mogą się zdarzyć w każdej chwili, ale musimy starać się być ostrożni. Nie jest niczym niezwykłym, jeśli od czasu do czasu upuszcza się telefon tu i tam. Chociaż małe krople mogą nie wpływać na wydajność telefonu, istnieje duże prawdopodobieństwo uszkodzenia ekranu lub uszkodzenia i wgnieceń w telefonie, jeśli spada on zbyt często.

  1. Trzymaj swoje urządzenia z dala od wody i/lub nadmiaru wilgoci

Trzymaj go z dala od wody. Zachowaj ostrożność przy każdej przypadkowej kropli wody na telefonie. Bądź ostrożny, gdy bierzesz swoją herbatę lub kawę. Jeśli przypadkowo spadnie na nią jakaś kropla wody, szybko wyjmij baterię, wyczyść ją i pozostaw na godzinę, aby wyschła przed ponownym włożeniem baterii.

  1. Regularnie czyścić ekrany urządzeń

Utrzymanie czystego ekranu iPhone’a / smartfona z systemem Android sprawi, że Twój telefon będzie wyglądał świetnie. Od czasu do czasu czyść swoje urządzenie miękką ściereczką. Nie używaj chusteczek higienicznych ani niczego innego poza miękką ściereczką, w przeciwnym razie istnieje duże ryzyko porysowania specjalnie na ekranie.

  1. Zaopatrz się w osłonę ekranu

Ochraniacze ekranu są ważnym akcesorium, które należy rozważyć w przypadku urządzeń. Screen Protectors odgrywają dużą rolę w ochronie ekranów urządzeń przed porysowaniem, a czasami są odporne na uderzenia małych kropli.

  1. Zainwestuj w dobre etui

Zakup obudowy jest prawdopodobnie jedną z pierwszych rzeczy, które można zrobić po zakupie dowolnego smartfonu. Załatw sobie etui, które będzie Ci pasowało i będzie Ci wygodnie w dłoni. Nie zaleca się kupowania futerałów, które są zbyt nieporęczne dla dłoni, ponieważ będziesz miał tendencję do upuszczania telefonu więcej razy niż kiedykolwiek. Postaraj się kupić futerał, który jest nie tylko stylowy, ale może zapewnić najlepszą ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami. Czasami etui ma już wbudowaną górną warstwę, która działa jak osłona ekranu (np. etui Otter Box i LifeProof).

Więcej przydatnych porad dla użytkowników smartfonów znajdziesz na https://tani-smartfon.pl/

Previous Honor 20 Pro - recenzja kamery
Next Detoks narkotykowy: zarządzanie odstawieniem, leczenie i powodzenie w rekonwalescencji

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Zdrowa moc wolno wyciskanych soków z wyciskarek

Świeżo wyciskany sok z owoców lub warzyw to samo zdrowie i witalność. Chcesz zacząć przygodę z wyciskaniem, lecz nie wiesz, co wziąć pod uwagę przy zakupie sprzętu? Przeczytaj nasz poradnik!

Life&Style 0 Comments

W świątecznym makijażu warto się zdecydować na klasykę: czerwone usta i czarną kreskę na powiekach

Świąteczny makijaż powinien być efektowny, ale nie przesadzony. Na tę okazję najlepiej sprawdzi się ponadczasowa klasyka, czyli czerwona szminka na ustach i czarna kreska na powiekach. Olśniewający efekt zapewni też makijaż w stylu

Life&Style 0 Comments

Dzieci spędzają średnio około 18 godzin tygodniowo w internecie

Ponad połowa dzieci w wieku 10–15 lat ma urządzenia mobilne z dostępem do internetu. Większość regularnie korzysta z mediów społecznościowych i aplikacji. Tymczasem każde, nawet pozornie niewinne zachowanie, jak zdjęcie opublikowane na Instagramie czy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź