Do jakich stylizacji pasuje antykwaryczna biżuteria?

Do jakich stylizacji pasuje antykwaryczna biżuteria?

Biżuteria antykwaryczna jest wyjątkowa, dzięki niej każda stylizacja może mieć niepowtarzalny charakter. Styl vintage jest obecnie jednym z gorących trendów w modzie.

Można więc przypuszczać, że biżuteria antykwaryczna przypadnie do gustu nie tylko dojrzałym, ale także młodszym paniom. Warto też pamiętać o tym, że zakup antykwarycznej biżuterii może być sposobem na bezpieczne ulokowanie oszczędności. Wartość takiej biżuterii z roku na rok będzie stawała się coraz większa. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko pierścionki zaręczynowe z diamentem, mało znanym tanzanitem czy z perłą, ale także biżuterię antykwaryczną.

Oferowane przez nas pierścionki i kolczyki w stylu klasycznym, to brylanty ozdobione starym szlifem. Każdy z nich został oprawiony ręcznie, dzięki czemu każdy model jest unikatowy. Oryginalne pierścionki i kolczyki wykonujemy w stylu lat 20. XX wieku korzystając z narzędzi i materiałów używanych przez jubilerów w tych okresie.

Tworzymy biżuterię, w której każda kobieta może poczuć się elegancko i wyjątkowo. Dawna biżuteria jeszcze długo będzie wzbudzać zachwyt u bardzo wielu osób. Wyróżnia się bowiem wyjątkową urodą i precyzją wykonania. Jest wyjątkowo także pod względem artystycznym. To biżuteria, która jest unikatowa i ponadczasowa. Może zostać potraktowana jako świetna lokata kapitału. W mojej ofercie znajdą Państwo biżuterią, która liczy sobie ponad sto lat. Taka biżuteria wymaga oczywiście od właściciela pewnej troski. Z upływem czasu liczące sobie sto  i więcej lat ozdoby nabierają szlachetnej patyny, która powinna zostać zachowana.

Cały urok blasku diamentów można bezpowrotnie stracić poprzez niewłaściwe przechowywanie, czyszczenie czy polerowanie. Każdą, nie tylko antykwaryczną biżuterię, powinno się przechowywać w specjalnych pudełkach. Ich wnętrza są wyścielone miękką tkaniną.

Oczywiście pudełka te są zamykane, dzięki czemu minimalizują dostęp powietrza do przechowywanej w nich biżuterii. Zmniejszony dostęp powietrza ogranicza powstawanie tlenków. W przypadku łańcuszków, które mają bardzo delikatny splot, chronią je przed deformacją. Idealnie byłoby, gdyby udało nam się nabyć dawną biżuterię w oryginalnym etui. Pamiętajmy, że przed wykonywanie prac domowych zdejmujemy z palców pierścionki i inne ozdoby.

Warto to zrobić, aby uniknąć jej zarysowania. Nie należy też kąpać się w biżuterii. Środki używane do kąpieli oraz detergenty używane do sprzątania mogą sprawić, że popękają luty. Antykwaryczną biżuterię należy zdejmować nawet przed myciem rąk. Najmniej problemów powinno nam sprawić przechowywanie i czyszczenie biżuterii wykonanej z diamentów. Są to bardzo twarde kamienie szlachetne, którym nie szkodzą perfumy, kremy czy dezodoranty. Aby przywrócić diamentom ich pierwotny blask, wystarczy umyć pierścionek czy inną biżuterię z diamentami w ciepłej wodzie z dodatkiem kilku kropli płynu do mycia naczyń. Bardzo zabrudzony wyrób zostawiamy w roztworze ciepłej wody i mydła. Do roztworu dodajemy kilka kropli amoniaku (można użyć sody oczyszczonej).

Previous Najlepsze miejsce do drukowania zdjęć w Internecie w 2020 r.
Next Rola agencji rekrutacyjnych

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Nieudany bal sylwestrowy można zareklamować

Z sondaży wynika, że ponad 80 proc. Polaków chce uczcić tegorocznego sylwestra. Federacja Konsumentów przypomina, że w przypadku niezgodnej z umową zabawy sylwestrowej, można ją zareklamować. Organizator ponosi też odpowiedzialność za zniszczone

Life&Style 0 Comments

Odpowiednie wychowanie psa

Musimy pamiętać, że to czego podopieczny nauczy się we wczesnej fazie rozwoju będzie dalej wpływać na jego zachowania. Warto poświęcić psu nieco czasu, by w tym momencie, gdy jest do

Life&Style 0 Comments

Oryginalne zabawki na prezent

Wybór odpowiedniego prezentu potrafi być trudny, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy bez trudu można znaleźć w sklepach najróżniejsze produkty. Jeśli więc chcesz naprawdę zaskoczyć malucha czymś, co podbije jego serce,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź