Inteligentne wtyczki do smart domu

Inteligentne wtyczki do smart domu

Zebraliśmy tu w jednym miejscu najlepsze inteligentne wtyczki z 2020 roku, gotowe do uruchomienia Twojego inteligentnego domu: inteligentne wtyczki i inteligentne listwy zasilające to doskonały sposób na zanurzenie palców u nóg w wodzie inteligentnego domu, ponieważ w mgnieniu oka zamieniają głupie urządzenia w sterowane telefonicznie inteligentne.

Włączyć lampę! Włączyć wentylator! Wyłączyć system kina domowego, gdy go nie używasz! Cokolwiek Ci się przyda: istnieją korzyści związane z oszczędzaniem energii (a w niektórych przypadkach z jej monitorowaniem), jak również oczywista korzyść, że nie musisz opuszczać sofy, aby przełączyć zasilanie.

Obecnie istnieje wiele tanich inteligentnych wtyczek, ale nie wszystkie są szczególnie dobre, dlatego wybraliśmy najlepsze inteligentne wtyczki i listwy zasilające na 2020 rok, od takich niezawodnych producentów jak TP-Link, Philips Hue, Eve i innych, aby ułatwić Państwu wybór. Dla tych z Państwa, którzy obecnie poszukują jednego z tych niezwykle użytecznych urządzeń, przygotowaliśmy również kilka aktualnych porad dotyczących zakupu.

  1. TP-LINK KASA MINI KP105

TP-Link Kasa Mini KP105 daje prawie wszystko, czego można zapragnąć od smart plug’a i jest wyposażony w wypolerowaną aplikację. Konfiguracja jest tak prosta, jak podłączenie go do gniazdka, i jest na tyle mały i dyskretny, że nie zakłóca estetyki Twojej kuchni lub salonu. Nie masz tu żadnego monitoringu energii, ale możesz zobaczyć, jak długo wtyczka jest aktywna, i działa z Alexa, Google Home i Bixby.

  1. WTYK AKTYWNY ULA

Zaprojektowany do pracy w połączeniu z ulem Hub opracowany przez British Gas (choć nie trzeba być klientem British Gas, aby z niego korzystać), Hive Active Plug działa w podobny sposób jak inne inteligentne wtyczki – można włączyć i wyłączyć gniazda kranem na telefonie lub na zaprogramowany harmonogram.

  1. TP-LINK KASA SMART WI-FI POWER STRIP KP303

Istnieją dwie wersje inteligentnej listwy TP-Link, ale sześciogniazdowy HS300 wydaje się być w tej chwili bardzo trudny do zdobycia, więc tam gdzie jest dostępny, może być bardzo drogi. Na szczęście KP303 z trzema gniazdami jest nadal w dobrym stanie.

  1. PHILIPS HUE SMART PLUG

Podobnie jak wszystkie produkty Hue wydane po połowie 2019 roku, Hue Smart Plug działa dobrze bez konieczności stosowania koncentratora dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth. To dobrze, ale choć jest to urządzenie bardziej kompaktowe niż większość i – jak można się spodziewać po firmie Philips – nieskazitelnie dopracowane, zastanawialiśmy się, po co miałbyś wydawać na to pieniądze, gdybyś zamierzał korzystać tylko z technologii Bluetooth. Istnieją stosy wtyczek Wi-Fi, które mogą zrobić o wiele więcej za dużo mniej.

  1. TCP SMART WI-FI

Od czasu naszej recenzji TCP Smart Plug został przeprojektowany, z ogromnym czołem jego poprzedniej edycji został odcięty na rzecz znacznie bardziej kompaktowej wtyczki, ale z tymi samymi dodatkami na pokładzie jak Alexa i Google Assistant integracji. Poprzednia edycja działała bardzo niezawodnie, więc to przeprojektowanie jest łatwym wezwaniem dla jednego z najlepszych inteligentnych wtyczek wokół.

http://gsm-akcesorium.pl/inteligentny-dom-i-biuro/psqf/inteligentne-wtyczki-dzieki-ktorym-twoj-dom-bedzie-jeszcze-inteligentniejszy.html

Previous Zdrowe nawyki w odżywianiu
Next Co to jest karboksyterapia? Procedura, przeciwwskazania i działania niepożądane

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Nieudany bal sylwestrowy można zareklamować

Z sondaży wynika, że ponad 80 proc. Polaków chce uczcić tegorocznego sylwestra. Federacja Konsumentów przypomina, że w przypadku niezgodnej z umową zabawy sylwestrowej, można ją zareklamować. Organizator ponosi też odpowiedzialność za zniszczone

Life&Style 0 Comments

6 Prostych sposobów na unikniecie uszkodzenia ekranu w smartfonie

Urządzenia stały się częścią naszego codziennego życia. Jeśli zwrócimy na to uwagę, średnio jedna osoba używa codziennie co najmniej 3 – 4 różnych urządzeń, które mają na sobie ekrany. Najczęściej

Life&Style 0 Comments

Odpowiednie wychowanie psa

Musimy pamiętać, że to czego podopieczny nauczy się we wczesnej fazie rozwoju będzie dalej wpływać na jego zachowania. Warto poświęcić psu nieco czasu, by w tym momencie, gdy jest do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź