Meble barberskie, czyli jaki fotel wybrać

Meble barberskie, czyli jaki fotel wybrać

Coraz więcej panów decyduje się na noszenie brody. Bez wątpienia ten typ zarostu powraca do łask. Trzeba pamiętać, że aby broda dobrze się prezentowała, wymaga naprawdę wiele pracy. wielu mężczyzn nie potrafi samodzielnie zatroszczyć się o swoją brodę. Na szczęście obecnie coraz częściej na ulicach polskich miast można natknąć się nie tylko na salony fryzjerskie, ale również salony barberskie, w których profesjonaliści dbają o męskie brody.

Prowadzenie salonu barberskiego wymaga nie tylko umiejętności, ale również wyposażenia. Meble barberskie Ayala to propozycja dla tych, którzy cenią produkty najwyższej jakości, nie muszą i nie chcą oszczędzać. Wśród elementów wyposażenia, których w salonie barberskim nie może zabraknąć, wymienić trzeba profesjonalny fotel. Obecnie w sprzedaży znajduje się mnóstwo takich mebli. W związku z tym nie jeden właściciel takiego salonu – zwłaszcza ten, który dopiero rozpoczyna swoją karierę – może mieć problem z wyborem odpowiedniego. Zobaczmy, na co zwracać uwagę, jeśli chcemy kupić naprawdę dobry fotel barberski.

Fotel z jaką pompą wybrać?

W sprzedaży dostępne są fotele barberskie z pompą gazową oraz z pompą hydrauliczną. Te mające pompę gazową to zdecydowanie mniejszy wydatek. Zanim jednak zdecydujemy się na ich zakup, powinniśmy uświadomić sobie, że taki fotel będzie zdecydowanie mniej wygodny dla klienta, a także dla nas. Aby taki fotel podwyższyć bądź obniżyć, klient musi z niego zejść. Do tego należy pamiętać, że fotele z pompą gazową charakteryzują się mniejszą trwałością niż fotele z pompą hydrauliczną. Pompa hydrauliczna pozwala na regulowanie wysokości nawet wówczas, gdy na fotelu ktoś siedzi. To rozwiązanie zdecydowanie bardziej wygodne. Warto więc zastanowić się nad tym, czy nie lepiej zapłacić nieco więcej, ale zapewnić sobie komfort pracy, a klientowi wygodę na najwyższym poziomie.

Podstawa fotela

Wybierając fotel barberski, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na samą pompę, ale również to, jaką fotel ma podstawę. W dużej mierze to właśnie podstawa wpływa na stabilność fotela, tym samym zapewniając komfort pracy barberowi i bezpieczeństwo klientowi. Dobrym wyborem są modele, których podstawa jest spora i ma kształt kwadratu. Dopuszczalne są również te o podstawie w kształcie dysku. Uwzględnić trzeba również materiał, z jakiego wykonana została podstawa. Najlepsze są te chromowane. Wyróżniają się one większą trwałością.

Estetyka

Wybierając fotel barberski, nie można zapomnieć o tym, że powinien on dobrze wyglądać. Czasy, kiedy klienci nie zwracali uwagi na estetykę salonu, z którego korzystają już dawno minęły. Dzisiaj każdy chce być obsłużony przez profesjonalistę w miejscu, które jest zadbane, czyste i po prostu ładne. Wśród mebli barberskich na uwagę zasługują bez wątpienia te marki Ayala, które uchodzą za jedne z lepszych na rynku.

Wyposażenie salonu barberskiego nie należy do najtańszych. Bez wątpienia warto jednak zainwestować w sprzęt dobrej jakości, który zapewni komfort pracy oraz wygodę klientom i sprawi, że salon będzie wyglądał profesjonalnie.

Previous Bezpieczne zakupy z tarnowską policją
Next Suszarka fryzjerska AYALA - czy warto ją kupić?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Nieudany bal sylwestrowy można zareklamować

Z sondaży wynika, że ponad 80 proc. Polaków chce uczcić tegorocznego sylwestra. Federacja Konsumentów przypomina, że w przypadku niezgodnej z umową zabawy sylwestrowej, można ją zareklamować. Organizator ponosi też odpowiedzialność za zniszczone

Life&Style 0 Comments

Odpowiednie wychowanie psa

Musimy pamiętać, że to czego podopieczny nauczy się we wczesnej fazie rozwoju będzie dalej wpływać na jego zachowania. Warto poświęcić psu nieco czasu, by w tym momencie, gdy jest do

Life&Style 0 Comments

Lekkostrawne posiłki, sauna i treningi siłowe pomogą się pozbyć nadmiaru kilogramów po świętach

Nawet kilka kilogramów można przytyć w czasie świąt Bożego Narodzenia. W powrocie do dawnej wagi przed imprezą sylwestrową pomogą lekkostrawne posiłki, ubogie w cukry proste, produkty przetworzone i tłuszcze oraz treningi na siłowni. Warto

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź