Dwa napady na tego samego mężczyznę

Dwa napady na tego samego mężczyznę

O dużym pechu może mówić 45-latek z Tarnowa, który w niespełna 24 godziny padł ofiarą dwóch rozbojów. Mężczyzna został napadnięty i okradziony jednego wieczora, a kolejnego – potraktowany nożem przez dwóch innych sprawców. Z pomocą przyszli mu policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum, którzy zatrzymali wszystkich sprawców.

Pechowy ciąg zdarzeń zaczął się w ubiegły wtorek późnym wieczorem, kiedy siedzący wraz z kolegą na ławce przy ul. Nadbrzeżnej Dolnej w Tarnowie 45-latek, został zaczepiony przez znanych mu z widzenia dwóch mężczyzn. 32 i 34-latek użyli wobec obu tarnowian przemocy, kopiąc ich i uderzając pięściami oraz pozbawili pieniędzy, zegarka, telefonu komórkowego i zakupów spożywczych. Dzięki staraniom „kryminalnych” agresorzy trafili „za kratki”.
Niespełna dobę później 45-latek został zaatakowany powtórnie. Wieczorem, w rejonie dworca kolejowego, znowu podeszło do niego dwóch mężczyzn żądając pieniędzy. Jeden potraktował go kopniakami, drugi nożem, którym zadał cios w ramię i plecy, po czym obaj uciekli. Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne dla życia i po zaopatrzeniu medycznym w szpitalu, ranny mógł opuścić szpital.
Tymczasem w ślad za przestępcami ruszył policyjny pościg z komisariatu Tarnów-Centrum. Napastnicy, 27-letni mieszkaniec Nowosądecczyzny oraz 30-latek z Tarnowa zostali zatrzymani.

Czwórka przestępców, sprawców obu napadów trafiła do policyjnego aresztu, a dalej do tarnowskiej prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Wobec wszystkich też sąd w Tarnowie zastosował trzymiesięczny, tymczasowy areszt. Mężczyznom grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Previous Smartfony XIAOMI
Next Kolejne oszustwo metodą „na policjanta”

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jak sprawdzić opinie o hostingach w Internecie?

Do postawienia strony internetowej potrzebne są dwie rzeczy: domena i hosting. Czym jest hosting? Na co zwracać uwagę wybierając dostawcę? Czym jest hosting? Hosting to wykupione miejsce na serwerze potrzebne,

Wiadomości 0 Comments

Z cyklu nietypowe interwencje – 80-latka porwana do agencji towarzyskiej

Kilka dni temu tarnowscy policjanci odebrali dość osobliwe zgłoszenie. Na numer alarmowy zadzwoniła 80-latka, która twierdziła, że została uprowadzona do agencji towarzyskiej. Kobieta poinformowała przy tym, że leży w łóżku,

Wiadomości 0 Comments

11 – latek wziął swoją babcię za włamywacza i wezwał Policję

Niecodzienną interwencję podjęli w jednym z domów jednorodzinnych na terenie miasta policjanci komisariatu Tarnów-Centrum. 11-latek wziął swoją babcię za … włamywacza. W poniedziałek w godzinach porannych dyżurny tarnowskiej Policji odebrał

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź