Dwa napady na tego samego mężczyznę

Dwa napady na tego samego mężczyznę

O dużym pechu może mówić 45-latek z Tarnowa, który w niespełna 24 godziny padł ofiarą dwóch rozbojów. Mężczyzna został napadnięty i okradziony jednego wieczora, a kolejnego – potraktowany nożem przez dwóch innych sprawców. Z pomocą przyszli mu policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum, którzy zatrzymali wszystkich sprawców.

Pechowy ciąg zdarzeń zaczął się w ubiegły wtorek późnym wieczorem, kiedy siedzący wraz z kolegą na ławce przy ul. Nadbrzeżnej Dolnej w Tarnowie 45-latek, został zaczepiony przez znanych mu z widzenia dwóch mężczyzn. 32 i 34-latek użyli wobec obu tarnowian przemocy, kopiąc ich i uderzając pięściami oraz pozbawili pieniędzy, zegarka, telefonu komórkowego i zakupów spożywczych. Dzięki staraniom „kryminalnych” agresorzy trafili „za kratki”.
Niespełna dobę później 45-latek został zaatakowany powtórnie. Wieczorem, w rejonie dworca kolejowego, znowu podeszło do niego dwóch mężczyzn żądając pieniędzy. Jeden potraktował go kopniakami, drugi nożem, którym zadał cios w ramię i plecy, po czym obaj uciekli. Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne dla życia i po zaopatrzeniu medycznym w szpitalu, ranny mógł opuścić szpital.
Tymczasem w ślad za przestępcami ruszył policyjny pościg z komisariatu Tarnów-Centrum. Napastnicy, 27-letni mieszkaniec Nowosądecczyzny oraz 30-latek z Tarnowa zostali zatrzymani.

Czwórka przestępców, sprawców obu napadów trafiła do policyjnego aresztu, a dalej do tarnowskiej prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Wobec wszystkich też sąd w Tarnowie zastosował trzymiesięczny, tymczasowy areszt. Mężczyznom grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Previous Smartfony XIAOMI
Next Kolejne oszustwo metodą „na policjanta”

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Para dealerów narkotykowych w rękach tarnowskich policjantów

Tarnowscy policjanci udaremnili wprowadzenie na lokalny rynek środków odurzających w ilości ponad 2400 porcji marihuany o wartości czarnorynkowej ponad 50 tyś. złotych. Susz oraz krzewy konopi indyjskiej zostały zabezpieczone w

Wiadomości 0 Comments

Kolejny śmiertelny wypadek na terenie garnizonu tarnowskiego

Brak należytej ostrożności i rozwagi, zbyt duża prędkość na łuku drogi były przyczyną śmiertelnego wypadku na drodze gminnej w Woli Rzędzińskiej. Wczoraj po godzinie 22 na drodze gminnej łączącej Ładną

Wiadomości 0 Comments

Smartfon na komunię: jaki wybrać?

Maj to w Polsce miesiąc, w którym odbywają się I komunie. Z tej okazji dzieci otrzymują oczywiście prezenty. Wiele osób kupuje z okazji I komunii smartfon. Nowoczesny telefon na pewno

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź