Pożar w Mościcach

Pożar w Mościcach

Kłęby biało-szarego dymu spowiły wczoraj około godziny 14.00 tarnowskie Mościce za sprawą pożaru, który wybuchł na terenie jednej z firm przy ulicy Chemicznej. Ogień pojawił się w sąsiedztwie Zakładów Azotowych, na kilkuset metrach kwadratowych wysypiska śmieci, gdzie składowane były wielkogabarytowe odpady ze zużytego sprzętu AGD i RTV. Na szczęście nie zdążył się rozprzestrzenić i nie stanowił zagrożenia toksykologicznego.

Wszystko wskazuje na to, że doszło do samozapłonu. Na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy. W akcji uczestniczyło kilkanaście zastępów Państwowej Straży Pożarnej z Tarnowa. Pracowali tam też nasi policjanci. Dobra wiadomość jest taka, że nikt z ludzi nie ucierpiał. Słup dymu unoszący się nad Mościcami widoczny był z kilku kilometrów.

Previous Artykuły biurowe - niezbędne w każdej firmie
Next Zabezpiecz mieszkanie przed wyjazdem na urlop

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Uroczyste obchody Święta Policji garnizonu tarnowskiego

Wczoraj 29.07.2017 roku w Szerzynach odbyły się powiatowe obchody Święta Policji z udziałem p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Roberta Strzeleckiego oraz I Wicewojewody Małopolskiego Józefa Gawrona. Ważnym punktem

Wiadomości 0 Comments

Ukradła towar wykorzystując do tego dziecięcy wózek

Chciała w sposób niezauważony wywieźć ze sklepu towar, ukrywając go w dziecięcym wózku. Zmieściła do niego produkty wartości prawie 1400 złotych. Ujęta przez pracowników ochrony sklepu odpowie przed tarnowskim sądem.

Wiadomości 0 Comments

Smartfon fotograficzny

Wciąż wiele osób zdecydowanie bardziej woli sięgać po aparaty fotograficzne. Trzeba jednak pamiętać, że obecnie dostępne smartfony dają naprawdę ogromne możliwości, jeśli chodzi o robienie zdjęć. Jakość fotografii zrobionych smartfonem

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź