Śmierć na drodze

Śmierć na drodze

Tragiczny w skutkach okazał się wypadek, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Ładnej pod Tarnowem. Czterdzieści minut po północy jadąca drogą krajową 73 w kierunku Rzeszowa Toyota Verso, po pokonaniu wiaduktu nad drogą, zjechała na lewe pobocze i zatrzymała się na prawym boku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną niekontrolowanego manewru była utrata panowania nad pojazdem przez 74-letniego kierowcę z Podkarpacia. W zdarzeniu ucierpiała 72-letnia pasażerka, która razem z kierowcą została przetransportowana do szpitala. Niestety wskutek poniesionych obrażeń kobieta zmarła. Jak wykazało badanie prowadzący samochód, któremu zatrzymano uprawnienia do kierowani pojazdami był trzeźwy. Na pytania o dokładny przebieg wypadku, jego przyczyny i zakres odpowiedzialności prawnej odpowie prowadzone przez tarnowską prokuraturę i policjantów z komendy miejskiej śledztwo.

Previous Pościg za pijanym tatą
Next O krok od tragedii na przejeździe kolejowym

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Masz już dość mozolnego poprawiania omyłek i wystawania w kolejkach? Rozlicz PIT przez Internet !

Rozliczanie PIT przez Internet staje się coraz bardziej popularne, szczególnie od czasu zniesienia wymogu posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego do składania większości zeznań podatkowych. Według informacji opublikowanych przez Ministerstwo Finansów w

Wiadomości 0 Comments

Pożegnanie I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie

W piątek podczas zbiórki kierownictwa tarnowskiej Policji na świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Tanowie mł. insp. Mariusz Dymura podziękował za służbę ustępującemu I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie. Mł.

Wiadomości 0 Comments

Śmiertelny wypadek w Odporyszowie

W piątek w nocy w Odporyszowie miał miejsce śmiertelny wypadek drogowy, w który zginął mężczyzna poruszający się czterokołowcem. Po godzinie 22 w piątek służby ratunkowe zostały postawione w stan gotowości w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź