Śmiertelny wypadek w Odporyszowie

Śmiertelny wypadek w Odporyszowie

W piątek w nocy w Odporyszowie miał miejsce śmiertelny wypadek drogowy, w który zginął mężczyzna poruszający się czterokołowcem.

Po godzinie 22 w piątek służby ratunkowe zostały postawione w stan gotowości w związku z wypadkiem drogowym w Odporyszowie. Świadkowie twierdzili, że czterokołowiec, na którym jechało dwóch mężczyzn, uderzył w ogrodzenie. Po chwili jeden z nich wstał i uciekł z miejsca, a drugi pozostał przy quadzie. Wezwani ratownicy medyczni podjęli reanimację leżącego mężczyzny. Pomimo ich wysiłku nie uratowali 30-letniego mieszkańca powiatu dąbrowskiego. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce rozpoczęli poszukiwania drugiego uczestnika tego wypadku. Kilkanaście minut później ustali, że drugim jego uczestnikiem był 31-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania, a w chwili zatrzymania w wydychanym powietrzu miał niemal 2,5 promila alkoholu. Został on zatrzymany do wytrzeźwienia i czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego śmiertelnego wypadku.

Aktualnie w tarnowskiej komendzie prowadzone są czynności i zbierane materiały dowodowe umożliwiające ustalenie dokładnego przebiegu tego wypadku.

Previous Nietypowe znalezisko podczas budowy
Next Kolejny śmiertelny wypadek na terenie garnizonu tarnowskiego

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kolejne utonięcie w Dunajcu. Tarnowska policja apeluję o rozwagę w korzystaniu z akwenów wodnych

Tragicznie zakończył się popołudniowy relaks dla trzech obywateli Ukrainy. W Ostrowie jeden z nich zniknął pod lustrem wody. Do chwili obecnej go nie odnaleziono. Apelujemy do wszystkich o ostrożność i

Wiadomości 0 Comments

Śpiesz się powoli

Brawura, brak wyobraźni, lekkomyślność skutkowały tym razem rozbiciem swojego samochodu, ogrodzenia oraz potrąceniem właścicielki na jej własnej posesji. O bardzo dużym szczęściu może mówić 70-letnia mieszkanka Rzepiennika. Wczoraj tuż przed

Wiadomości 0 Comments

Projekt „Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa”

28 lutego 2017 roku w czasie uroczystego spotkania w budynku Komendy Miejskiej Policji, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, za pośrednictwem Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie mł. insp.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź