Zapachy samochodowe

Zapachy samochodowe

Zapachy są integralną częścią naszych emocji, w tym tych, których doświadczamy podczas prowadzenia samochodu. Jakie zapachy samochodowe kupić do samochodu, gdzie go umieścić i jak może wpłynąć na kierowcę?

Tektura i plastik

Wszędzie otaczają nas zapachy. Ostrzegają, przyciągają, stymulują, relaksują, a nawet leczą. Są też takie, które mogą wyrządzić krzywdę. Najtańsze są te na bazie tektury. W takim przypadku karton jest bezpośrednio impregnowany substancją aromatyczną. Nieznacznie otwierając plastikowe opakowanie, a następnie stopniowo usuwając z niego choinkę, możesz wypełnić wnętrze ulubionym aromatem przez kilka dni. Z reguły jest to tydzień, może dwa, w zależności od producenta. Z punktu widzenia umieszczenia w samochodzie są całkowicie bezpieczne, ponieważ mają niewielki ciężar i rozmiar i są zawieszone na elastycznej taśmie w dowolnym miejscu. W przeważającej części jest to lusterko wsteczne w salonie. Najbardziej praktycznym miejscem jest zaczep na ubrania za fotelem kierowcy. Zapachy w postaci zabawek wykonanych z plastiku można również zaklasyfikować jako niedrogie. Zasada działania jest taka sama jak w przypadku kartonu, tylko w tym przypadku nie kartonu, ale plastikowa figura jest nasycona aromatycznym zapachem. Po umieszczeniu mogą być zawieszone lub zamontowane w kratkach owiewek kanału powietrznego systemu wentylacyjnego. W tym przypadku intensywność zapachu zależy od mocy strumienia powietrza opuszczającego deflektor. Rozmiar takich smaków jest niewielki, więc to Ty decydujesz, w który deflektor włożyć ten zapach. Warto pamiętać, że jeśli przez ten zapach przepłynie zbyt duży przepływ powietrza, wystarczy na tydzień.

Żel i kreda

Zapachy samochodowe z nadzieniem żelowym lub kredowym są nieco droższe. Wewnątrz pojemnika o prostej formie z reguły znajduje się aromatyczny żel lub aromatyczna sól. Otwierając zawór na pokrywie, możesz nie tylko kontrolować intensywność zapachu, ale także jego czas trwania. Większość tych zapachów jest przymocowana do deski rozdzielczej. Przed umieszczeniem tam zapachu upewnij się, że nie znajduje się on w pobliżu poduszki powietrznej pasażera. Jeszcze droższe są aromaty „sznurkowe”. W tym przypadku w płóciennej torbie znajdują się naturalne zioła lub naturalne smaki, takie jak ziarna kawy lub laski wanilii. Takie woreczki nie pachną długo, ale nie ma w nich chemii. Ich lokalizacja również nie wpływa na bezpieczeństwo ze względu na ich mały rozmiar. Zalecenia dotyczące umieszczenia są takie same jak w przypadku „choinki”.

Na kolejnym zhierarchizowanym etapie rodzaje smaków samochodowych są płynne. W tym przypadku perfumy czasami drogie, są napełniane butelką, która jest przymocowana do otworu wentylacyjnego układu wentylacyjnego, a ciekły składnik zapachu jest erodowany przez knot kapilarny z naczynia pod wpływem nadciągającego przepływu układu wentylacyjnego. Jak długo i jak intensywnie będzie pachniało w kabinie, w tym przypadku zależy od wielkości butelki i tego, jak szybko włączyłeś dmuchanie. Jednak większość modeli ma możliwość regulacji intensywności poprzez zwiększenie lub zmniejszenie długości knota.

Previous Podstawowe i obowiązkowe wyposażenie salonu fryzjerskiego
Next Pościg za pijanym tatą

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Niskie ceny benzyny mogą się utrzymać do przyszłych wakacji

Nadprodukcja ropy naftowej, jej rekordowe zapasy i niski popyt sprawiły, że tegoroczne wakacje były udane dla kierowców. Ceny benzyny spadły o 20–30 proc. w porównaniu do czerwca. Zapowiedzi o możliwym zamrożeniu produkcji nieco podniosły ceny.

Motoryzacja 0 Comments

Prowadzenie wypożyczalni samochodów

Wypożyczalnia samochodów to doskonały pomysł na biznes, który może przynieść znaczne zyski, dochodzące nawet do 10 tysięcy miesięcznie! Nic więc dziwnego, że z alternatywy tej korzysta coraz więcej przedsiębiorców, którzy

Motoryzacja 0 Comments

Liczba wypadków z udziałem osób po spożyciu alkoholu niższa o ponad 11 proc

Ze statystyk policyjnych wynika, że w 2015 roku zmniejszyła się liczba wypadków, w których uczestniczyły osoby po spożyciu alkoholu – było ich 11,2 proc. mniej niż rok wcześniej. Świadomość społeczeństwa na temat

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź